خرید اقساطی

با اعتبار اقساطی اسنپ‌پی هزینه خریدهای خود را در ۴ قسط ماهانه پرداخت کنید!

  • بدون نیاز به ضامن یا وثیقه
  • پرداخت در ۴ قسط بدون بهره
  • خرید بدون نگرانی از افزایش قیمت‌ها

اسنپ پی یک نوع روش خرید اقساطی است که کاربران پت شاپ بامشی می توانند به آسانی در طی 4 قسط فقط با پرداخت یک چهارم مبلغ به صورت پیش پرداخت کالای مورد نظر را از فروشگاه بامشی پت با درگاه پرداخت اسنپ پی خرید کنند و همانند سایر خرید های نقدی، کالای مورد نظرشون رو تحویل بگیرند. در این روش خرید شما هیچ نیازی به داشتن ضامن یا وثیقه ندارید! هیج کارمزدی روی مبلغ اقساط شما افزوده نمی شود! خیلی فرصت خوب و مناسبیه. فقط کافیه در صفحه پرداخت ، درگاه پرداخت اسنپ پی رو انتخاب کنید. تصویر زیر رو ببینید.

شرایط استفاده و سوالات پرتکرار

پرداخت اقساطی اسنپ پی چیست؟

پرداخت اقساطی اسنپ‌پی یکی از روش‌های پرداخت است که برای کاربران واجد شرایط و خوش حساب اسنپ فعال می‌شود. با استفاده از اعتبار اقساطی می‌توانند به راحتی و بدون دغدغه داشتن موجودی، از فروشگاه‌‌های طرف قرارداد بدون بهره و کارمزد خرید کنند و بدون نیاز به هیچ گونه ضمانت و وثیقه‌ای هزینه آن را به صورت ماهانه از طریق اپلیکیشن اسنپ (بخش سرویس اعتباری) تسویه کنند.

چگونه می توانم سرویس اعتباری خود را فعال کنم؟

سرویس اعتباری تنها برای کاربران منتخب که واجد شرایط هستند فعال می‌شود.
اگر کاربر واجد شرایط هستید، برای فعال‌سازی این قابلیت، به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» بزنید. پس از فعال‌سازی قراردادی بین شما و اسنپ‌پی منعقد می‌شود.

چطور می توانم از روش پرداخت اقساطی اسنپ پی استفاده کنم؟

پرداخت اقساطی اسنپ‌پی برای کاربران ۴ مرحله ساده دارد:
۱- در مرحله پرداخت، گزینه پرداخت اقساطی اسنپ‌پی را انتخاب کنید.
۲- شماره موبایلی که با آن در اسنپ‌پی ثبت نام کرده‌اند را وارد کنید.
۳- کد تاییدی که می‌فرستیم را وارد کنید.
۴- با پرداخت قسط اول خریدتان نهایی می‌شود و باقی اقساط را از طریق سرویس اعتباری اسنپ‌پی بپردازید.

در اسنپ پی حسابی ندارم. میتوانم موقع خرید از بامشی پت، اعتبار اسنپ پی بگیرم؟

بله! میتوانید حین خرید از بامشی پت شماره تماسی که در سایت وارد کردید رو در درگاه پرداخت اسنپ پی هم وارد کنید سپس کد ملی متعلق به صاحب خط سیم کارت رو هم وارد کرده و بعد از آن اطلاعات شما در لحظه بررسی می شود و در صورت تأیید، همان موقع اعتبار میگیرید و خریدتان نهایی می شود .

اگر مبلغ سفارشم از موجودی اعتبار اقساطی‌ام بیشتر بود چکار کنم؟

در این صورت پس از بررسی اعتبار کاربر، اقساط مجددا محاسبه می‌گردد، مابه التفاوت اعتبار اقساطی و مبلغ خرید با قسط اول تجمیع شده و در پرداخت اولیه از کاربر دریافت می‌شود و خرید نهایی می‌شود.